„Ja to potrafię – długofalowy program rehabilitacji zdrowotnej i społecznej osób niepełnosprawnych wzrokowo w wieku 0,1 – 65 z terenu subregionu północnego województwa śląskiego”

 

 

PROTOKÓŁ NR 2 z dnia 10.06. 2013r.

 

Dotyczący wyboru oferty, dotyczącej prowadzenia warsztatów, realizowanych w ramach projektu pn. „Ja to potrafię – długofalowy program rehabilitacji zdrowotnej i społecznej osób niepełnosprawnych wzrokowo w wieku 0,1 – 65 z terenu subregionu północnego województwa śląskiego” realizowanych przez Polski Związek Niewidomych Okręg Śląski Delegatura w Częstochowie w ramach Konkursu 11 PFRON

Komisja ds. wyboru oferty w składzie:

  1. a)Barbara Łukasik – Kierownik Delegatury PZN w Częstochowie – Przewodniczący
  2. b)Iwona Bołtuć – koordynator projektu – członek
  3. c)Ilona Juszczyk – tyflopedagog – członek
  4. d)Ewa Kułanowska – sekretarz

postanawia co następuje:

 

  1. Zapytanie ofertowe zostało zamieszczone na stronie internetowej PZN oraz w siedzibie PZN na tablicy ogłoszeń. Nie było ono jednak zapytaniem ofertowym w myśl ustawy o zamówieniach publicznych.
  2. Złożono 10 ofert opisanych poniżej.

 

Lp.

Stanowisko

Nazwisko i imię

Kwalifikacje

1

Informatyk

Kaczmarek Kamil

Posiada

2

Psychoterapeuta – zajęcia indywidualne i grupowe

Górnik Jolanta

Posiada

3

Dogoterapeuta

Bulica Anna

Posiada

4

Instruktor czynności dnia codziennego

Alicja Świątek

Posiada

5

Rehabilitant ruchowy

Paweł Stęchły

Posiada

 

Piotr Ciura

Posiada

6.

Instruktor brajla

Bożena Perczak

Posiada

7.

logopeda

Iwona Bołtuć

Posiada

8.

Coach

Małgorzata Dworzańska

Posiada

9

Tyflopedagog

Małgorzata Łyko

Posiada

 

 

Komisja wybrała następujące osoby, które zgłosiły swoją kandydaturę do realizacji zadań w projekcie „Ja to potrafię – długofalowy program rehabilitacji zdrowotnej i społecznej osób niepełnosprawnych wzrokowo w wieku 0,1 – 65 z terenu subregionu północnego województwa śląskiego”:

1. Informatyk - Kamil Kaczmarek

2.Psychoterapeuta – Jolanta Górnik

3. Dogoterapeuta – Anna Bulica

4. Instruktor czynności dnia codziennego – Alicja Świątek

5. Rehabilitant ruchowy – Paweł Stęchły

6. Instruktor brajla – Bożena Perczak

7. Logopeda – Iwona Bołtuć

8. Coach – Małgorzata Dworzańska

9. Tyflopedagog – Małgorzata Łyko

 

Podpisy członków komisji:

1. Barbara Łukasik ………………………………………………..

2. Iwona Bołtuć ……………………………………………………

3. Ilona Juszczyk ………………………………………………….

4. Ewa Kułanowska ……………………………………………….

 

 

Statystyka


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 28677

Logowanie



logo-pfron